Qakon 3 Vánoční kamion

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

VÁNOČNÍ KAMION PŘIVÁŽÍ I K VÁM
SVÁTKY PLNÉ RADOSTI!

Těšíte se na Vánoce? Rádi si hrajete a dostáváte dárky?
Tak právě pro vás tu je Vánoční kamion Coca-Cola!

I letos rozváží tu pravou vánoční atmosféru po celé České republice. Vánoční kamion vypadá přesně tak, jak ho znáte z televizní reklamy, a přiváží k vám Santa Clause, hravé skřítky, spoustu zábavy, soutěží, písniček a dalších překvapení.

Celý program začne už v 16:00 a budete se moci zapojit do našich soutěží, naučíte se Santův Vánoční tanec a přesně v 16:30 pak společně přivítáme nádherný svítící Vánoční kamion. Kdo bude chtít, může se zdarma vyfotit uvnitř kamionu se Santa Clausem a svoji fotku si pak najde v galerii na těchto internetových stránkách.
Na památku si pak budete moci odnést malý Vánoční kamionek, který dáme každému, kdo se skřítkům v kouzelném stanu prokáže účtenkou (platí pouze účtenky s datem shodným s dnem konání akce u konkrétní prodejny) s 2 baleními Coca-Cola Multican 4×330ml (2×4ks plechovek), akce se vztahuje také na Coca-Cola Zero Multican (2x4ks plechovek), nebo Fanta Multican (2×4ks plechovek), nebo Sprite Multican (2×4ks plechovek) ze supermarketu/hypermarketu Ahold, u kterého se bude v daný den akce odehrávat. Platí pouze do vyčerpání zásob dárků.

Přijďte si i vy užít předvánoční podvečer plný zábavy a radosti.

Těšíme se na setkání s vámi
u Vánočního kamionu.